ПРОКСЕН ТА ПАРТНЕРИ

Юридичні послуги в Україні

English language version

DSC0096

Фірма

Shevchuk

ОЛЕГ ШЕВЧУК, керуючий партнер Юридичної фірми "Проксен та Партнери". В 1994 році закінчив з відзнакою Інститут міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка, спеціаліст з міжнародного права, референт-перекладач англійської мови. В 1999-2002 роках працював на кафедрі міжнародного права Інституту міжнародних відносин. Займався питаннями міжнародного публічного права, морського права та історії міжнародного права. В 1995 році отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Пан Шевчук має більш ніж двацятирічний досвід приватної юридичної та адвокатської практики.

Працював в команді висококваліфікованих юристів з представництва інтересів України в Міжнародному центрі по врегулюванню інвестиційних спорів. Отримав Подяку Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у справу захисту прав та інтересів держави.

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Контакти:

Телефон:

+ 380 44 495 22 20

Послуги

Ел. пошта:

proxen@proxen.kiev.ua

Партнери

Адреса:

Україна, 04071, м.Київ вул. Верхній Вал, 10

Kanikovskyi

ОЛЕГ КАНІКОВСЬКИЙ, в 1998 році закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, спеціаліст права, перекладач-референт англійської мови. В 1998 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Пан Каніковський має більш ніж двацятирічний досвід юридичної та адвокатської практики, здійснює консультування з питань корпоративного, трудового права, злиттів і поглинань, здійснює представництво інтересів клієнтів в господарських спорах та спорах із контролюючими органами.

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Tropin

ЗАХАР ТРОПІН, к.ю.н., доцент, має більш ніж десятирічний досвід юридичної та адвокатської практики, спеціалізується з інвестицій, міжнародного права, вирішення спорів та корпоративного права.

Пан Тропін є доцентом кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та автором понад 40 наукових і науково-методичних публікацій в сфері інвестиційного права та вирішення міжнародних спорів, зокрема монографії з вирішення спорів за Договором до Енергетичної Хартії (Тропін З.В. Засоби вирішення міжнародних спорів за Договором до Енергетичної Хартії: стан та проблеми реалізації / Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин. – К.: ПП "Фенікс", 2012. – 212 с. – (Бібліотека кафедри міжнародного права)). Захар Тропін у 2006 році отримав ступінь магістра міжнародного права (диплом з відзнакою) в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціалізацією міжнародне приватне право, у 2013 році отримав ступінь спеціаліста правознавства (диплом з відзнакою) в Чернігівському державному інституті економіки і управління за спеціалізацією господарське право України. В 2010 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

© Proxen & Partners